کارگاه آشنایی با تله های زندگی
تله هاى زندگى چه هستند و چگونه و در چه موقعيتهايى فعال مى شوند؟
- آیا در روابطتان جذب افراد بی مهر و عاطفه می شوید ؟

- آیا خواسته های دیگران بر نیازهای خودتان ارجحیت دارد و اگر خواسته خودتان را در الویت قرار دهید احساس گناه می کنید ؟

- آیا در اعتماد کردن به دیگران مشکل دارید و احساس سوظن شدید به افکار و انگیزه های دیگران دارید ؟

- آیا احساس بی انگیزگی می کنید و خود را مدام مورد سرزنش و انتقاد قرار می دهید؟

- آیا احساس می کنید قربانی شرایط و زندگی خود شده اید؟

- آیا نگران آینده و سرنوشت خود هستید و در زندگیتان احساس می کنید خود را فراموش کردید؟
احساسات و افكار ما از دل فيلترهاى زيادى عبور مى كنند تا در نهايت بر ما آشكار شوند و ما بر اساس آنها تصميم بگيريم و رفتار كنيم. اين فيلترها همان تله هاى ذهنى هستند كه باعث تغيير و تحريف در واقعيتهاى زندگى مى شوند. تصويرى كه ما از زندگى و اتفاقات آن داريم و حتى تصويرى كه از خودمان ، خانواده و همسرمان و ... داريم ، تصوير واقعى نيست و گاهى آنقدرتحريف شده كه ما را فرسنگ ها از واقعيت دور كرده است و اتفاق بدتر اين است كه رفتارهايى كه تحت تاثير اين تصوير نادرست از ما سر ميزند رفتارهایی ناسالم است.
سرفصل های دوره:

و در طى اين دوره ۶ تله به طور کامل ارائه می‌شود،انتخاب  تله‌ها بر مبنای مصاحبه ای که قبل دوره با تک تک شرکت کنندگان انجام شده است.


این سوال ها را از خودتان بپرسید . اگر پاسخ شما حتی به یکی از این پرسش ها "بله" است ، فرصت شرکت در این کارگاه را به خودتان بدهید .
تله هاى زندگى همان عينكى هستند كه شما با آن دنيا و خودتان را می بینيد!

مثالى می زنم؛ تو زندگيتون موفقيت و دستاورد داشته ايد اما احساس بى كفايتى و شكست همواره همراه شماست.اشتباهاتتان را بزرگ مى پنداريد و موفقيتها را كوچك و كم اهميت، پس در اينجا نيز تصوير شما از واقعيت خودتان نادرست است.مدام نگرانيد، دلشوره داريد كه مبادا اتفاق بدى براى شما يا خانواده تان بيفتد.يا شک و بى اعتمادى به افراد دور و نزديك، زندگى و روابط شما را آشفته كرده است.در روابط عاطفى و نزديك نمى توانيد احساسات خود را به راحتى بروز دهيد، هميشه فاصله داريد و دچار نوعى سردى در رابطه ايد...ترس از دست دادن داريد و نگرانيد كه مبادا اطرافيان شما با مرگ يا رها كردن، شما را ترک گويند.
اینها بخش کوچکی از همان تله های ذهنی هستند که زیر پای آرامش و امنیت و رضایت ما از زندگی را خالی می کنند.
در کارگاه آشنایی با تله های زندگی به طور دقيق بر روى تک تک اين تله ها و شيوه فعاليت شان و آسیبی كه به زندگى شما میزنند كار می کنیم ،  قصد اين كارگاه ايجاد بينش و آگاهى واقع بينانه نسبت به افكار و احساسات شماست  تا از دل اين آگاهى بتوانید رفتارهاى سالم را جايگزين عكس العمل هاى هيجانى خود در زندگی کنید . 


در این کارگاه در هر جلسه به یکی از تله های اصلی ازبین تله های ذیل پرداخته می‌شود:

 - تله نقص و شرم

 - تله رهاشدگی

 - تله شکست

 - تله ایثار

 - تله کمالگرایی

 - تله بی اعتمادی

 - تله محرومیت هیجانی

 - تله خویشتن‌داری ناکافی

 - تله خودشیفتگی

پیشنهاد می کنیم همین حالا در این دوره ثبت نام کنید و در یک جلسه مشاوره خصوصی کاملا رایگان با مدرس دوره در مورد تله های شخصی تان  مشاوره و معارفه شوید . 

با شرکت در کارگاه های بنیاد روانشناختی آن زندگی می توانید از این فرصت ها استفاده کنید .